Τρίτη 28 Απριλίου 2015

Θα «αποδράσουν» οι Μιλανέζοι;

Ουντινέζε και Ίντερ «κοντράρονται» στην έδρα της πρώτης, στοχεύοντας αμφότερες στο τρίποντο.

Να πανηγυρίσουν μία ακόμη νίκη θα προσπαθήσουν απόψε οι οικοδεσπότες, με τον κόσμο στο πλευρό τους, με την επικράτηση τους από το ημίχρονο να προσφέρεται σε απόδοση 5.50.
Στο πιο πρόσφατο παιχνίδι τους κέρδισαν με 2-1 τη Μίλαν, σκορ που προσφέρεται στο 12.00 για να κάνει και πάλι την εμφάνιση του στα προγνωστικά στοιχήματος.

Σε εντός έδρας αγώνες μέχρι στιγμής έχουν να επιδείξουν έξι νίκες, πέντε ισοπαλίες και πέντε ήττες σε μία μέτρια επίδοση, με το ενδεχόμενο να προηγούνται στο ημίχρονο να προσφέρεται σε απόδοση 4.00.

Να «αποδράσει» με το τρίποντο από το «Φρίουλι» θέλουν από την άλλη οι φιλοξενούμενοι, οι οποίοι προσφέρονται στο 3.25 για να προηγούνται και στα δύο ημίχρονα απόψε.
Οι Μιλανέζοι προέρχονται από το 2-1 επί της Ρόμα που τους «ανέβασε» ψυχολογικά, με το ενδεχόμενο να επαναλάβουν το συγκεκριμένο σκορ να προσφέρεται σε απόδοση 8.50.